עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2018  (3)

היום להתחיל לשנות הוא היום אז בואו ונתחיל

06/03/2018 13:45
zeela

 

בחרתם לעשות שינוי משמעותי במטבח שלכם ולתת לו חיים חדשים. ריענון קל של החומר , שינוי קל בגימור יאפשרו לכם לקבל מראה חדש.

אנו ניתן לכם מספר רעיונות וטכניקות בסיסיות שניתן להשתמש בהם הן בהחלפת דלתות מטבח והן בחידוש מטבח מכל סוג שהוא.

שיפוץ המטבח הוא כנראה השיפוץ בעל הסדר גודל הגדול ביותר שתעשו בבית שלכם אי פעם. וכן היקר ביותר. לכן החלפת דלתות מטבח זה רעיון שכדאי לכם לשקול באמת לא צריך אך ורק להחליף את המטבח כולו או לא לעשות כלום.

ואם אתם רוצים לעשות שינוי קל שלא יעלה לכם כסף

אנו נביע בפניכם רעיונות שיעשו שינוי קוסמטי משמעותי בדלתות מטבח שלכם ושניתן לבצע אותם בפחות מחצי שעה ולא רק לנגר  מטבחים מומחה, אלה כל אחד יכול להתמודד עם הפרויקט הזה גם הוא חסר ניסיון לחלוטין.

בשביל ליצור מהפך שכזה בקלי קלות אך ללא הוצאה כספית כלל יש לעבוד על נושא הניקיון ולכן  יש להסיר בתחילה את כל הצירים והידיות של דלתות המטבח ובשלב הראשון יש לנקות את הדלת מטבח ללא הצירים והידיות. חשוב מאוד לבחור בקפידה את חומרי הניקוי בהם אתם משתמשים ולא להשתמש בחומרי ניקוי חריפים מדי שעלולים לפגוע בטיב דלתות הארונות מטבח. ללכלוך קשה ועקשן אפשר להשתמש בספוג הפלא אפילו  ללא חומרי ניקוי כלל הוא מנקה מצוין.

ומה בנוגע לצירים?

בהחלפת הצירים כדאי מאוד לא להשתמש בצירים של סגירה עצמית אלה בצירים של טריקה שקטה הם נוחים יותר באופן משמעותי. בהינף יד קל הדלת נסגרת ללא כל מאמץ. וכן זה הרבה יותר בטיחותי ויעיל במניעת פגיעה של האצבעות במקרה של טריקה חזקה מדי.

צביעה של הדלתות

לא תמיד ובכל המקרים ניתן לצבוע את הדלתות. לעיתים המצב הפיזי שלהם גרוע במיוחד ואז זה פשוט לא אפשרי או שהעבודה רבה כל כך שזה כבר לא משתלם ולכן יהיה צורך בהחלפת דלתות מטבח, אך במקרים שזה אכן מתאפשר העיקר הגדול בצביעה של הדלתות מטבח זה סוג הצבע שתבחרו ויש לוודא כי הצבע שאתם משתמשים בצבע לא דליק ולא רעיל בשום פנים ואופן.

טרם הצביעה יש למלא את החורים והחריצים במרק מילוי ולאחר מכן לשייף לשם החלקה מקסימלית . מומלץ שצבע המרק יהיה תואם לצבע העץ של דלתות המטבח כך שהשילוב יהיה מקסימלי.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: